FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Hårsprayfrån 105,00 krRekommenderat pris135,00 kr (-22%)75 ml (1 400,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume • Utväxtsprayfrån 117,00 krRekommenderat pris130,00 kr (-10%)75 ml (1 560,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Balsam181,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-35%)200 ml (905,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign heat styling Fön- och texturspray • Texturspray186,00 krRekommenderat pris266,00 kr (-30%)200 ml (930,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Hårgelfrån 117,00 krRekommenderat pris162,00 kr (-28%)75 ml (1 560,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Meersalz-Spray • Texturspray180,00 krRekommenderat pris266,00 kr (-32%)200 ml (900,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture definierande hårvax • Hårvax178,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-28%)75 ml (2 373,33 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in balsam68,00 kr30 ml (2 266,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hårgel166,00 krRekommenderat pris255,00 kr (-35%)150 ml (1 106,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Balsam187,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-32%)200 ml (935,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brillanz Conditioner • Balsam48,00 kr30 ml (1 600,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in balsam68,00 kr30 ml (2 266,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Schampo147,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-32%)250 ml (588,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses bond pro Stärkande schampo • Schampofrån 95,00 krRekommenderat pris112,00 kr (-15%)100 ml (950,00 kr/l)
like productGoldwellStylesign Curls Definierende Crème • Stylingcreme178,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-36%)150 ml (1 186,67 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Hårbehandling188,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-36%)200 ml (940,00 kr / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Balsam48,00 kr30 ml (1 600,00 kr / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Hårlotion92,00 krRekommenderat pris108,00 kr (-15%)20 ml (4 600,00 kr / 1 l)