FAVESlike productGoldwellDualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Hårinpackningfrån 48,00 kr25 ml (1 920,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Hårinpackningfrån 83,00 krRekommenderat pris95,00 kr (-13%)50 ml (1 660,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Hårinpackningfrån 181,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-38%)200 ml (905,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Hårinpackningfrån 192,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-35%)200 ml (960,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Hårinpackning189,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-36%)200 ml (945,00 kr / 1 l)