FAVESNylike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 fuktspray – ny formula • Leave-in balsamfrån 110,00 kr50 ml (2 200,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Balsamfrån 161,00 krRekommenderat pris244,00 kr (-34%)200 ml (805,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses pure hydration fuktgivande balsam - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in balsam261,00 kr150 ml (1 740,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Balsam165,00 krRekommenderat pris244,00 kr (-32%)200 ml (825,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls viktlöst fluid • Hårlotion175,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-37%)150 ml (1 166,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Hårlotion79,00 kr20 ml (3 950,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses bond pro Stärkande conditioner • Balsamfrån 48,00 kr30 ml (1 600,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair uppbyggande serumspray - ny formula • Leave-in balsamfrån 95,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-14%)50 ml (1 900,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro stärkande conditioner - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair uppbyggande conditioner - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights conditioner mot gula toner - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster - ny formulering • Leave-in balsam193,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-38%)75 ml (2 573,33 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves definierande conditioner - ny formulering • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves definerande spray - ny formula • Leave-in balsam261,00 kr150 ml (1 740,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist anti-håravfallsserum - ny formula • Leave-in balsam339,00 kr150 ml (2 260,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses sun reflects UV-skyddsspray - ny formula • Leave-in balsamfrån 110,00 kr50 ml (2 200,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich Brilliance Conditioner - ny formulering • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth Taming Conditioner - ny formula • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume stärkande balsam - ny formula • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume stärkande spray - ny formula • Leave-in balsam261,00 kr150 ml (1 740,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist hårbottenbalans och fuktfluid - ny formulering • Hårbottenvård201,00 krRekommenderat pris333,00 kr (-40%)150 ml (1 340,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Balsam244,00 kr200 ml (1 220,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Balsam181,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-35%)200 ml (905,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in balsam68,00 kr30 ml (2 266,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Balsam187,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-32%)200 ml (935,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brillanz Conditioner • Balsam48,00 kr30 ml (1 600,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in balsam68,00 kr30 ml (2 266,67 kr / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Balsam48,00 kr30 ml (1 600,00 kr / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Hårlotion92,00 krRekommenderat pris108,00 kr (-15%)20 ml (4 600,00 kr / 1 l)