FAVESlike productGoldwellStylesign hairspray Starkt hårspray • Hårsprayfrån 81,00 kr75 ml (1 080,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Roughman texturgivande hårpasta • Hårpastafrån 130,00 krRekommenderat pris162,00 kr (-20%)50 ml (2 600,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume fyllighetsgivande kontrollerande mousse • Moussefrån 81,00 kr75 ml (1 080,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign smooth glansspray • Glanssprayfrån 138,00 krRekommenderat pris162,00 kr (-15%)75 ml (1 840,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign curls Definerande gel • Hårgel161,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-36%)150 ml (1 073,33 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture torrt sprayvax • Hårgel171,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-32%)150 ml (1 140,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture mattande hårpasta • Hårpastafrån 119,00 krRekommenderat pris162,00 kr (-27%)50 ml (2 380,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Utväxtspuder360,00 kr3.7 g (972,97 kr / 10 g)
FAVESlike productGoldwellStylesign smooth bb creme för lufttorkning • Stylingcremefrån 173,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-38%)125 ml (1 384,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign hairspray Extra stark hårspray • Hårspray165,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-34%)300 ml (550,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign heat styling Utslätande serumspray • Utjämningsspray182,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-34%)100 ml (1 820,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Trockenes-Textur Spray • Textursprayfrån 111,00 krRekommenderat pris130,00 kr (-15%)75 ml (1 480,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Formgebende Crème • Stylingcreme168,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-33%)75 ml (2 240,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign heat styling Slätande balsam och kräm • Utjämningskräm178,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-36%)100 ml (1 780,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls högglans gelvax • Hårvax170,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-32%)100 ml (1 700,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling dagligt föningsspray • Föningsspray174,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-37%)200 ml (870,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Utväxtspuder229,00 krRekommenderat pris360,00 kr (-36%)3.7 g (618,92 kr / 10 g)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume fyllighetsgivande glansmousse • Mousse171,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-32%)300 ml (570,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Repair och strukturspray - ny formula • Balsamsprayfrån 110,00 kr50 ml (2 200,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler • Hårkräm289,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-7%)100 ml (2 890,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Repair och glansbalsam • Hårkräm289,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-7%)75 ml (3 853,33 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productGoldwellWiesnbummel Goldwell x Cathy Hummels StyleSign Set • Hårstylingkit467,00 kr1 st (467,00 kr / 1 pcs)
FAVESBegränsadlike productGoldwellStylesign prova på-hårvårdsreseset • Hårstylingkit283,00 kr1 st (283,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray komprimerat flexibelt hårspray • Hårspray161,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-36%)150 ml (1 073,33 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Hårsprayfrån 105,00 krRekommenderat pris135,00 kr (-22%)75 ml (1 400,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume • Utväxtsprayfrån 117,00 krRekommenderat pris130,00 kr (-10%)75 ml (1 560,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign heat styling Fön- och texturspray • Texturspray186,00 krRekommenderat pris266,00 kr (-30%)200 ml (930,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Hårgelfrån 117,00 krRekommenderat pris162,00 kr (-28%)75 ml (1 560,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Meersalz-Spray • Texturspray180,00 krRekommenderat pris266,00 kr (-32%)200 ml (900,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture definierande hårvax • Hårvax178,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-28%)75 ml (2 373,33 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hårgel166,00 krRekommenderat pris255,00 kr (-35%)150 ml (1 106,67 kr / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls Definierende Crème • Stylingcreme178,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-36%)150 ml (1 186,67 kr / 1 l)