FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair uppbyggande schampo - ny formula • Schampofrån 102,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-7%)100 ml (1 020,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign hairspray Starkt hårspray • Hårsprayfrån 81,00 kr75 ml (1 080,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth 6 Effects Serum - ny formula • Hårserum289,00 krRekommenderat pris305,00 kr (-5%)100 ml (2 890,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 fuktspray – ny formula • Leave-in balsamfrån 110,00 kr50 ml (2 200,00 kr/l)
FAVESlike product3 Tillgängliga färgerGoldwellSoft Color • Hårtoningfrån 162,00 krRekommenderat pris208,00 kr (-22%)125 ml (1 296,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Roughman texturgivande hårpasta • Hårpastafrån 130,00 krRekommenderat pris162,00 kr (-20%)50 ml (2 600,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume fyllighetsgivande kontrollerande mousse • Moussefrån 81,00 kr75 ml (1 080,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign smooth glansspray • Glanssprayfrån 138,00 krRekommenderat pris162,00 kr (-15%)75 ml (1 840,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign curls Definerande gel • Hårgel161,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-36%)150 ml (1 073,33 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo • Schampo149,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-31%)250 ml (596,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro 60 Sec Treatment • Hårbehandling80,00 kr50 ml (1 600,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Balsamfrån 161,00 krRekommenderat pris244,00 kr (-34%)200 ml (805,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Schampo156,00 krRekommenderat pris233,00 kr (-33%)300 ml (520,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture torrt sprayvax • Hårgel171,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-32%)150 ml (1 140,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture mattande hårpasta • Hårpastafrån 119,00 krRekommenderat pris162,00 kr (-27%)50 ml (2 380,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights 60-sekunders inpackning - ny formula • Hårbehandlingfrån 83,00 kr50 ml (1 660,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Utväxtspuder360,00 kr3.7 g (972,97 kr / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Shampoo • Schampo153,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-28%)250 ml (612,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Hårinpackningfrån 48,00 kr25 ml (1 920,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Hårinpackningfrån 83,00 krRekommenderat pris95,00 kr (-13%)50 ml (1 660,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Schampo145,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-33%)250 ml (580,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign smooth bb creme för lufttorkning • Stylingcremefrån 173,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-38%)125 ml (1 384,00 kr/l)
FAVESBegränsadlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects • Hårvårdsset192,00 krRekommenderat pris206,00 kr (-7%)1 st (192,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productGoldwellStylesign hairspray Extra stark hårspray • Hårspray165,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-34%)300 ml (550,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses pure hydration fuktgivande balsam - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign heat styling Utslätande serumspray • Utjämningsspray182,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-34%)100 ml (1 820,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign viktlöst glansolja • Håroljafrån 129,00 krRekommenderat pris181,00 kr (-28%)50 ml (2 580,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses pure hydration fuktgivande schampo - ny formula • Schampofrån 110,00 kr100 ml (1 100,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in balsam261,00 kr150 ml (1 740,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Balsam165,00 krRekommenderat pris244,00 kr (-32%)200 ml (825,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Trockenes-Textur Spray • Textursprayfrån 111,00 krRekommenderat pris130,00 kr (-15%)75 ml (1 480,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Formgebende Crème • Stylingcreme168,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-33%)75 ml (2 240,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Schampo154,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-28%)250 ml (616,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls viktlöst fluid • Hårlotion175,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-37%)150 ml (1 166,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign heat styling Slätande balsam och kräm • Utjämningskräm178,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-36%)100 ml (1 780,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls högglans gelvax • Hårvax170,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-32%)100 ml (1 700,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Schampofrån 95,00 krRekommenderat pris112,00 kr (-15%)100 ml (950,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Hårinpackningfrån 181,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-38%)200 ml (905,00 kr/l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights anti-gul schampo • Schampofrån 184,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-15%)250 ml (736,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling dagligt föningsspray • Föningsspray174,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-37%)200 ml (870,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Hårlotion79,00 kr20 ml (3 950,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Thickening Shampoo • Schampo152,00 krRekommenderat pris233,00 kr (-35%)300 ml (506,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Utväxtspuder229,00 krRekommenderat pris360,00 kr (-36%)3.7 g (618,92 kr / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Hårinpackningfrån 192,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-35%)200 ml (960,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume fyllighetsgivande glansmousse • Mousse171,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-32%)300 ml (570,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Hårinpackning189,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-36%)200 ml (945,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses bond pro Stärkande conditioner • Balsamfrån 48,00 kr30 ml (1 600,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses color extra rich glans Shampoo • Schampo148,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-31%)250 ml (592,00 kr / 1 l)