FAVESlike productKérastaseGenesis Sérum Anti-Chute Fortifiant • Hårserumfrån 256,68 krRekommenderat pris311,00 kr (-17%)30 ml (8 556,00 kr/l)
FAVESlike productKérastaseNutritive 8h Magic Night Serum • Hårserumfrån 253,22 krRekommenderat pris346,00 kr (-27%)30 ml (8 440,67 kr/l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Fondant Renforçateur • Balsamfrån 190,45 krRekommenderat pris235,00 kr (-19%)75 ml (2 539,33 kr/l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Bain Hydra-Fortifiant Refill • Schampo425,00 krRekommenderat pris608,00 kr (-30%)500 ml (850,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Glaze Drops • Hårolja395,00 krRekommenderat pris577,00 kr (-32%)45 ml (8 777,78 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Masquintense Riche • Hårinpackning434,53 krRekommenderat pris650,00 kr (-33%)200 ml (2 172,65 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Fondant Insta Glaze • Balsamfrån 190,73 krRekommenderat pris246,00 kr (-22%)75 ml (2 543,07 kr/l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Bain Hydra-Fortifiant • Schampofrån 175,00 krRekommenderat pris197,00 kr (-11%)80 ml (2 187,50 kr/l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Lait Vital • Balsam334,99 krRekommenderat pris486,00 kr (-31%)200 ml (1 674,95 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseElixir Ultime L'Huile Originale Refill • Hårolja430,29 krRekommenderat pris639,00 kr (-33%)75 ml (5 737,20 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Bain Divalent • Schampofrån 295,00 krRekommenderat pris404,00 kr (-27%)250 ml (1 180,00 kr/l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Nectar Thermique • Leave-in balsam346,19 krRekommenderat pris501,00 kr (-31%)150 ml (2 307,93 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Fondant Densité • Balsam442,99 krRekommenderat pris539,00 kr (-18%)200 ml (2 214,95 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Bain Nutri-Fortifiant • Schampofrån 283,15 krRekommenderat pris404,00 kr (-30%)250 ml (1 132,60 kr/l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Bain Satin Riche Refill • Schampo387,00 krRekommenderat pris552,00 kr (-30%)500 ml (774,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Défense Thermique • Balsamspray342,42 krRekommenderat pris501,00 kr (-32%)150 ml (2 282,80 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Dermo-Calm Bain Vital • Schampofrån 295,89 krRekommenderat pris404,00 kr (-27%)250 ml (1 183,56 kr/l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Masque Reconstituant • Hårinpackning467,00 krRekommenderat pris703,00 kr (-34%)200 ml (2 335,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Ciment Thermique • Föningslotion345,68 krRekommenderat pris501,00 kr (-31%)150 ml (2 304,53 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Cicaflash • Balsam375,61 krRekommenderat pris557,00 kr (-33%)250 ml (1 502,44 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Ciment Anti-Usure • Hårbehandling340,00 krRekommenderat pris486,00 kr (-30%)200 ml (1 700,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Bain Ultraviolet • Schampo289,49 krRekommenderat pris404,00 kr (-28%)250 ml (1 157,96 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Bain Lumière • Schampofrån 288,00 krRekommenderat pris404,00 kr (-28%)250 ml (1 152,00 kr/l)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Bain Hydratation Douceur • Schampo285,12 krRekommenderat pris404,00 kr (-28%)250 ml (1 140,48 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Homme • Hårserum469,74 krRekommenderat pris701,00 kr (-33%)90 ml (5 219,33 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSymbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire • Schampo291,76 krRekommenderat pris404,00 kr (-28%)250 ml (1 167,04 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Bain refill • Schampo433,00 krRekommenderat pris608,00 kr (-28%)500 ml (866,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle • Balsam376,63 krRekommenderat pris557,00 kr (-32%)250 ml (1 506,52 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Masquintense • Hårinpackning434,54 krRekommenderat pris650,00 kr (-33%)200 ml (2 172,70 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseElixir Ultime L'Huile Originale Refillable • Hårolja593,00 krRekommenderat pris856,00 kr (-31%)75 ml (7 906,67 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Fondat Cica Chroma • Balsam365,50 krRekommenderat pris539,00 kr (-32%)200 ml (1 827,50 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Bain Hydra-Glaze • Schampofrån 171,00 krRekommenderat pris197,00 kr (-13%)80 ml (2 137,50 kr/l)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Crème De Jour Fondamentale • Hårlotion345,44 krRekommenderat pris501,00 kr (-31%)150 ml (2 302,93 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Fondant • Balsam367,79 krRekommenderat pris539,00 kr (-32%)200 ml (1 838,95 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChronologiste Bain Régénérant • Schampofrån 188,00 krRekommenderat pris235,00 kr (-20%)80 ml (2 350,00 kr/l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Densitè Femme Cure • Hårbehandlingfrån 629,15 krRekommenderat pris842,00 kr (-25%)10x6 ml (104 858,33 kr/l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste • Schampo297,00 krRekommenderat pris404,00 kr (-26%)250 ml (1 188,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Bain Satin • Schampo266,84 krRekommenderat pris366,00 kr (-27%)250 ml (1 067,36 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Bain Lumière Refill • Schampo438,00 krRekommenderat pris608,00 kr (-28%)500 ml (876,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Bain Satin Riche • Schampofrån 263,94 krRekommenderat pris366,00 kr (-28%)250 ml (1 055,76 kr/l)
FAVESlike productKérastaseResistance Thérapiste • Hårinpackning469,53 krRekommenderat pris703,00 kr (-33%)200 ml (2 347,65 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Cure Anti-Chute • Hårbehandlingfrån 523,06 krRekommenderat pris796,00 kr (-34%)10x6 ml (87 176,67 kr/l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Homme Bain De Force Quotidien • Schampo288,20 krRekommenderat pris404,00 kr (-28%)250 ml (1 152,80 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Thérapiste • Hårserum444,26 krRekommenderat pris668,00 kr (-33%)30 ml (14 808,67 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Fluidissime • Hårspray345,16 krRekommenderat pris501,00 kr (-31%)150 ml (2 301,07 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Refresh Absolu • Hårspray343,95 krRekommenderat pris501,00 kr (-31%)190 ml (1 810,26 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Masque Ultra-Violet • Hårinpackning467,00 krRekommenderat pris703,00 kr (-34%)200 ml (2 335,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Exclusive Sets • Hårvårdsset520,24 krRekommenderat pris791,00 kr (-34%)1 st (520,24 kr / 1 pcs)