FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves definierande conditioner - ny formulering • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves definerande spray - ny formula • Leave-in balsam261,00 kr150 ml (1 740,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair 60 Sec Treatment • Hårbehandlingfrån 83,00 kr50 ml (1 660,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume stärkande schampo - ny formula • Schampofrån 216,00 kr250 ml (864,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist anti-håravfallsserum - ny formula • Leave-in balsam339,00 kr150 ml (2 260,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro snabbverkande hårkur - ny formula • Hårbehandlingfrån 279,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-5%)200 ml (1 395,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brilliance Serum Spray - ny formulering • Hårserumfrån 97,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-12%)50 ml (1 940,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brilliance Shampoo - ny formula • Schampofrån 110,00 kr100 ml (1 100,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses sun reflects After-Sun Hair & Body Shampoo • Schampofrån 110,00 kr100 ml (1 100,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses sun reflects UV-skyddsspray - ny formula • Leave-in balsamfrån 110,00 kr50 ml (2 200,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich Brilliance Conditioner - ny formulering • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist anti-mjällschampo - ny formula • Schampo145,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-33%)250 ml (580,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth Taming Conditioner - ny formula • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair uppbyggande schampo - ny formula - ny formula • Schampo216,00 kr250 ml (864,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume stärkande balsam - ny formula • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair 6 Effects Serum • Hårserum305,00 kr100 ml (3 050,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Repair och glansbalsam • Hårkräm289,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-7%)75 ml (3 853,33 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth tämjande olja - ny formula • Hårolja214,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-31%)100 ml (2 140,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume stärkande spray - ny formula • Leave-in balsam261,00 kr150 ml (1 740,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist hårbottenbalans och fuktfluid - ny formulering • Hårbottenvård201,00 krRekommenderat pris333,00 kr (-40%)150 ml (1 340,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Balsam244,00 kr200 ml (1 220,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hårbehandling279,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-5%)200 ml (1 395,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Balsam181,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-35%)200 ml (905,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in balsam68,00 kr30 ml (2 266,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hårgel166,00 krRekommenderat pris255,00 kr (-35%)150 ml (1 106,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Balsam187,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-32%)200 ml (935,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brillanz Conditioner • Balsam48,00 kr30 ml (1 600,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in balsam68,00 kr30 ml (2 266,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Schampo147,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-32%)250 ml (588,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses bond pro Stärkande schampo • Schampofrån 95,00 krRekommenderat pris112,00 kr (-15%)100 ml (950,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Hårbehandling188,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-36%)200 ml (940,00 kr / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Balsam48,00 kr30 ml (1 600,00 kr / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Hårlotion92,00 krRekommenderat pris108,00 kr (-15%)20 ml (4 600,00 kr / 1 l)