FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair uppbyggande schampo - ny formula • Schampofrån 102,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-7%)100 ml (1 020,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth 6 Effects Serum - ny formula • Hårserum289,00 krRekommenderat pris305,00 kr (-5%)100 ml (2 890,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo • Schampo149,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-31%)250 ml (596,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro 60 Sec Treatment • Hårbehandling80,00 kr50 ml (1 600,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Balsamfrån 161,00 krRekommenderat pris244,00 kr (-34%)200 ml (805,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Schampo156,00 krRekommenderat pris233,00 kr (-33%)300 ml (520,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights 60-sekunders inpackning - ny formula • Hårbehandlingfrån 83,00 kr50 ml (1 660,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Utväxtspuder360,00 kr3.7 g (972,97 kr / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Shampoo • Schampo153,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-28%)250 ml (612,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Hårinpackningfrån 48,00 kr25 ml (1 920,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Hårinpackningfrån 83,00 krRekommenderat pris95,00 kr (-13%)50 ml (1 660,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Schampo145,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-33%)250 ml (580,00 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects • Hårvårdsset192,00 krRekommenderat pris206,00 kr (-7%)1 st (192,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in balsam261,00 kr150 ml (1 740,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Balsam165,00 krRekommenderat pris244,00 kr (-32%)200 ml (825,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Schampo154,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-28%)250 ml (616,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Schampofrån 95,00 krRekommenderat pris112,00 kr (-15%)100 ml (950,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Hårinpackningfrån 181,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-38%)200 ml (905,00 kr/l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights anti-gul schampo • Schampofrån 184,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-15%)250 ml (736,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Hårlotion79,00 kr20 ml (3 950,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Thickening Shampoo • Schampo152,00 krRekommenderat pris233,00 kr (-35%)300 ml (506,67 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Utväxtspuder229,00 krRekommenderat pris360,00 kr (-36%)3.7 g (618,92 kr / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Hårinpackningfrån 192,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-35%)200 ml (960,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Hårinpackning189,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-36%)200 ml (945,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses bond pro Stärkande conditioner • Balsamfrån 48,00 kr30 ml (1 600,00 kr/l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses color extra rich glans Shampoo • Schampo148,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-31%)250 ml (592,00 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses ultra volume Stärkande schampo • Schampo19,00 kr30 ml (633,33 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Rich Repair uppbyggande schampo • Schampo21,00 kr30 ml (700,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hårbehandlingfrån 83,00 kr50 ml (1 660,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights färgtonande schampo - ny formula • Schampo216,00 kr250 ml (864,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist djuprengörande schampo - ny formula • Schampofrån 216,00 kr250 ml (864,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves definierande schampo - ny formulering • Schampofrån 216,00 kr250 ml (864,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist förtjockande schampo - ny formula • Schampo216,00 kr250 ml (864,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights schampo mot gula toner - ny formula • Schampofrån 110,00 kr100 ml (1 100,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich Brilliance Shampoo - ny formula • Schampofrån 216,00 kr250 ml (864,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses men Hair & Body Shampoo - ny formula • Schampofrån 94,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-15%)100 ml (940,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair 60-sekunders inpackning - ny formula • Hårbehandlingfrån 43,00 kr20 ml (2 150,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro stärkande schampo - ny formula • Schampofrån 110,00 kr100 ml (1 100,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Repair och strukturspray - ny formula • Balsamsprayfrån 110,00 kr50 ml (2 200,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair uppbyggande serumspray - ny formula • Leave-in balsamfrån 95,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-14%)50 ml (1 900,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler • Hårkräm289,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-7%)100 ml (2 890,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro stärkande conditioner - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair uppbyggande conditioner - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth tämjande schampo - ny formula • Schampofrån 216,00 kr250 ml (864,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights conditioner mot gula toner - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Brilliance Serum Spray • Hårserumfrån 96,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-13%)50 ml (1 920,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Sensitive skumschampo - ny formulering • Schampo216,00 kr250 ml (864,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster - ny formulering • Leave-in balsam193,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-38%)75 ml (2 573,33 kr / 1 l)