FAVESlike productGoldwellDualsenses ultra volume Stärkande schampo • Schampo19,00 kr30 ml (633,33 kr / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Rich Repair uppbyggande schampo • Schampo21,00 kr30 ml (700,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hårbehandlingfrån 83,00 kr50 ml (1 660,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights färgtonande schampo - ny formula • Schampo216,00 kr250 ml (864,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist djuprengörande schampo - ny formula • Schampofrån 216,00 kr250 ml (864,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves definierande schampo - ny formulering • Schampofrån 216,00 kr250 ml (864,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist förtjockande schampo - ny formula • Schampo216,00 kr250 ml (864,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights schampo mot gula toner - ny formula • Schampofrån 110,00 kr100 ml (1 100,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich Brilliance Shampoo - ny formula • Schampofrån 216,00 kr250 ml (864,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses men Hair & Body Shampoo - ny formula • Schampofrån 94,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-15%)100 ml (940,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair 60-sekunders inpackning - ny formula • Hårbehandlingfrån 43,00 kr20 ml (2 150,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro stärkande schampo - ny formula • Schampofrån 110,00 kr100 ml (1 100,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Repair och strukturspray - ny formula • Balsamsprayfrån 110,00 kr50 ml (2 200,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair uppbyggande serumspray - ny formula • Leave-in balsamfrån 95,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-14%)50 ml (1 900,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler • Hårkräm289,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-7%)100 ml (2 890,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro stärkande conditioner - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair uppbyggande conditioner - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth tämjande schampo - ny formula • Schampofrån 216,00 kr250 ml (864,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights conditioner mot gula toner - ny formula • Balsamfrån 150,00 kr100 ml (1 500,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Brilliance Serum Spray • Hårserumfrån 96,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-13%)50 ml (1 920,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist Sensitive skumschampo - ny formulering • Schampo216,00 kr250 ml (864,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster - ny formulering • Leave-in balsam193,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-38%)75 ml (2 573,33 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves definierande conditioner - ny formulering • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses curls & waves definerande spray - ny formula • Leave-in balsam261,00 kr150 ml (1 740,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair 60 Sec Treatment • Hårbehandlingfrån 83,00 kr50 ml (1 660,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume stärkande schampo - ny formula • Schampofrån 216,00 kr250 ml (864,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist anti-håravfallsserum - ny formula • Leave-in balsam339,00 kr150 ml (2 260,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses bond pro snabbverkande hårkur - ny formula • Hårbehandlingfrån 279,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-5%)200 ml (1 395,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brilliance Serum Spray - ny formulering • Hårserumfrån 97,00 krRekommenderat pris110,00 kr (-12%)50 ml (1 940,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Brilliance Shampoo - ny formula • Schampofrån 110,00 kr100 ml (1 100,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses sun reflects After-Sun Hair & Body Shampoo • Schampofrån 110,00 kr100 ml (1 100,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses sun reflects UV-skyddsspray - ny formula • Leave-in balsamfrån 110,00 kr50 ml (2 200,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Extra Rich Brilliance Conditioner - ny formulering • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist anti-mjällschampo - ny formula • Schampo145,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-33%)250 ml (580,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth Taming Conditioner - ny formula • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair uppbyggande schampo - ny formula - ny formula • Schampo216,00 kr250 ml (864,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume stärkande balsam - ny formula • Balsamfrån 244,00 kr200 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses rich repair 6 Effects Serum • Hårserum305,00 kr100 ml (3 050,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses color Repair och glansbalsam • Hårkräm289,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-7%)75 ml (3 853,33 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses just smooth tämjande olja - ny formula • Hårolja214,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-31%)100 ml (2 140,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses ultra volume stärkande spray - ny formula • Leave-in balsam261,00 kr150 ml (1 740,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses scalp specialist hårbottenbalans och fuktfluid - ny formulering • Hårbottenvård201,00 krRekommenderat pris333,00 kr (-40%)150 ml (1 340,00 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productGoldwellWiesnbummel Goldwell x Cathy Hummels StyleSign Set • Hårstylingkit467,00 kr1 st (467,00 kr / 1 pcs)
FAVESBegränsadlike productGoldwellStylesign prova på-hårvårdsreseset • Hårstylingkit283,00 kr1 st (283,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray komprimerat flexibelt hårspray • Hårspray161,00 krRekommenderat pris250,00 kr (-36%)150 ml (1 073,33 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Balsam244,00 kr200 ml (1 220,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hårbehandling279,00 krRekommenderat pris294,00 kr (-5%)200 ml (1 395,00 kr / 1 l)