FAVESlike productSemilacTop T17 No Wipe UV Gel Polish • Top Coat129,00 krRekommenderat pris144,00 kr (-10%)7 ml (184,29 kr / 10 ml)
FAVESlike productSemilacColour's Set All About Nudes • Nagellackset293,00 krRekommenderat pris333,00 kr (-12%)1 st (293,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacAceton expert care med macadamiaolja • Nagelolja97,00 kr125 ml (776,00 kr / 1 l)
FAVESlike productSemilacExtend Care 5in1 UV Gel Polish • Gellack156,00 krRekommenderat pris177,00 kr (-12%)7 ml (222,86 kr / 10 ml)
FAVESlike productSemilacTop UV Gel Polish • Top Coat122,00 krRekommenderat pris133,00 kr (-8%)7 ml (174,29 kr / 10 ml)
like productSemilacOil Ritual Moisturizing Nail and Cuticle Oil • Nagelolja111,00 kr11 ml (10 090,91 kr / 1 l)