FAVESlike product+1 merSemilacSmart Builder • Gellackfrån 153,00 krRekommenderat pris177,00 kr (-14%)7 ml (218,57 kr/ml)
FAVESlike productSemilacFruity Culicle Oil Strawberry & Vanilla • Nagelolja44,00 kr7 ml (62,86 kr / 10 ml)
FAVESlike productSemilacTop No Wipe UV Gel Polish • Top Coat134,00 krRekommenderat pris144,00 kr (-7%)7 ml (191,43 kr / 10 ml)
FAVESlike productSemilacLampe UV LED 24W/48 Diamond Collection • LED nagellampa665,00 kr1 st (665,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike product+102 mer+99 merSemilacUV Colours UV Gel Polish • Gellackfrån 104,00 krRekommenderat pris122,00 kr (-15%)7 ml (148,57 kr/ml)
FAVESlike productSemilacNail Power Therapy 5in1 Rose Care • Nagelserum78,00 kr7 ml (111,43 kr / 10 ml)
FAVESlike productSemilacCherry & Blossom Nails and Cuticles Scrub • Handskrubb66,00 kr7 ml (94,29 kr / 10 ml)
FAVESlike productSemilac2in1 no dust elektrisk nagelfräs med dammutsug • Nagelfil1 996,00 kr1 st (1 996,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacNagelfräser 65W • Nagelfil1 753,00 krRekommenderat pris1 885,00 kr (-7%)1 st (1 753,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacAloe Gel Elixir for Cuticles and Nails • Nagelolja66,00 kr7 ml (94,29 kr / 10 ml)
FAVESlike product+22 mer+19 merSemilacUV Nagellack • Gellackfrån 107,00 krRekommenderat pris122,00 kr (-12%)7 ml (152,86 kr/ml)
FAVESlike productSemilacEntferner • Nagellacksremover170,00 krRekommenderat pris200,00 kr (-15%)1000 ml (170,00 kr / 1 l)
FAVESlike productSemilacNagelentfetter Nail Cleaner • Nagelrengöring153,00 krRekommenderat pris200,00 kr (-24%)1000 ml (153,00 kr / 1 l)
FAVESlike productSemilacNail Power Therapy 5in1 Recovery Nude • Nagelserum78,00 kr7 ml (111,43 kr / 10 ml)
FAVESlike productSemilacSet med filter för semilac nagelfräs med dammutsug • Nagelfil254,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-8%)5 st (50,80 kr / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacNail Power Therapy 5in1 Crystal Strong • Nagelserum78,00 kr7 ml (111,43 kr / 10 ml)
FAVESlike product+8 mer+5 merSemilac3in1 One Step Glossy • Gellackfrån 130,00 krRekommenderat pris155,00 kr (-16%)7 ml (185,71 kr/ml)
FAVESlike productSemilacNail Cleaner • Nagelrengöringfrån 79,00 krRekommenderat pris89,00 kr (-11%)125 ml (632,00 kr/l)
FAVESlike productSemilacFräsbit 001 hårdmetallrulle • Nagelfil235,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-15%)1 st (235,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacFräsbit 003 liten hårdmetallkon • Nagelfil212,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-23%)1 st (212,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacFräsbit 002 hårdmetallkon • Nagelfil222,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-20%)1 st (222,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike product+1 merSemilacOne Step 3in1 UV Gel Polish • Gellackfrån 108,00 krRekommenderat pris155,00 kr (-30%)7 ml (154,29 kr/ml)
FAVESlike productSemilacNagelfräser Mini Pen • Nagelfil629,00 krRekommenderat pris665,00 kr (-5%)1 st (629,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacTop Matte Total No Wipe UV Gel Polish • Top Coat132,00 krRekommenderat pris144,00 kr (-8%)7 ml (188,57 kr / 10 ml)
FAVESlike productSemilacTop T22 UV Gel Polish • Top Coat72,00 krRekommenderat pris144,00 kr (-50%)7 ml (102,86 kr / 10 ml)
FAVESlike productSemilacRemover • Nagellacksremover122,00 krRekommenderat pris144,00 kr (-15%)500 ml (244,00 kr / 1 l)
FAVESlike productSemilacLampe UV LED 15W/24 • LED nagellampa282,00 krRekommenderat pris332,00 kr (-15%)1 st (282,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacAll Black UV-LED 24W/48 Lampe • LED nagellampa754,00 krRekommenderat pris887,00 kr (-15%)1 st (754,00 kr / 1 pcs)