FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Curls • Schampo270,00 krRekommenderat pris381,00 kr (-28%)300 ml (900,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenColor Extend Blondage • Schampo225,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-25%)300 ml (750,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Color Gloss Gentle Color Shampoo Refill • Schampo321,00 krRekommenderat pris464,00 kr (-31%)500 ml (642,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenHeat Styling Thermal Spray Iron Shape • Värmeskydd243,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-26%)250 ml (972,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Grow Full System Scalp and Hair Serum • Hårserum372,00 krRekommenderat pris564,00 kr (-34%)100 ml (3 720,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenExtreme Anti-Snap • Leave-in balsam288,00 krRekommenderat pris386,00 kr (-25%)250 ml (1 152,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Curls • Balsam277,00 krRekommenderat pris386,00 kr (-28%)300 ml (923,33 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productRedkenAcidic Color Gloss XL Duo Bundles • Hårvårdsset803,00 krRekommenderat pris1 161,00 kr (-31%)1 st (803,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productRedkenStyling Touchable Texture • Mousse244,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-25%)200 ml (1 220,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenStyling Root Tease • Hårspray255,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-22%)250 ml (1 020,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenStyling Strong Hold 23 • Hårspray240,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-27%)400 ml (600,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenFrizz Dismiss • Schampo224,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-25%)300 ml (746,67 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenExtreme • Hårinpackning344,00 krRekommenderat pris491,00 kr (-30%)250 ml (1 376,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenblondage high bright • Schampo222,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-26%)300 ml (740,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Hårinpackningfrån 189,00 krRekommenderat pris254,00 kr (-26%)50 ml (3 780,00 kr/l)
FAVESlike productRedkenStyling Max Hold 32 • Hårspray240,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-27%)300 ml (800,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenExtreme Play Safe • Värmeskydd323,00 krRekommenderat pris474,00 kr (-32%)200 ml (1 615,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Color Gloss gentle color shampoo • Schampofrån 276,00 krRekommenderat pris381,00 kr (-28%)300 ml (920,00 kr/l)
FAVESlike productRedkenAcidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Leave-in balsam327,00 krRekommenderat pris509,00 kr (-36%)190 ml (1 721,05 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenScalp Relief Dandruff Control • Hårbottenvård223,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-25%)250 ml (892,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Curls • Hårlotion386,00 krRekommenderat pris564,00 kr (-32%)250 ml (1 544,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Hårolja413,00 krRekommenderat pris564,00 kr (-27%)100 ml (4 130,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenCerafill Retaliate Stemoxydine • Leave-in balsam502,95 krRekommenderat pris651,00 kr (-23%)90 ml (5 588,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenStyling Spray Wax • Hårvax296,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-9%)150 ml (1 973,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenExtreme CAT • Hårspray268,00 krRekommenderat pris386,00 kr (-31%)250 ml (1 072,00 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productRedkenAcidic color gloss XMAS-set för färgskydd och glans för färgat hår • Hårvårdsset792,00 krRekommenderat pris932,00 kr (-15%)1 st (792,00 kr / 1 pcs)
FAVESBegränsadlike productRedkenAcidic grow full system XMAS-set för balanserad hårbotten och fylligare hår • Hårvårdsset932,00 kr1 st (932,00 kr / 1 pcs)
FAVESBegränsadlike productRedkenExtreme Xmas-set hårvårdsset för uppbyggnad och stärkande av skadat hår • Hårvårdsset710,00 kr1 st (710,00 kr / 1 pcs)
FAVESBegränsadlike productRedkenAll soft XMAS Set för återfuktning av torrt hår • Hårvårdsset737,00 kr1 st (737,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productRedkenblondage high bright • Balsam247,00 krRekommenderat pris344,00 kr (-28%)300 ml (823,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenStyling Powder Grip • Hårpuder244,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-25%)7 g (348,57 kr / 10 g)
FAVESlike productRedkenStyling Texture Paste Rough Paste • Hårpasta248,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-24%)75 ml (3 306,67 kr / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss • Balsam250,00 krRekommenderat pris328,00 kr (-24%)300 ml (833,33 kr / 1 l)