FAVESlike productRedkenAll Soft • Balsamfrån 239,00 krRekommenderat pris328,00 kr (-27%)300 ml (796,67 kr/l)
FAVESlike productRedkenAll Soft • Schampofrån 221,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-26%)300 ml (736,67 kr/l)
FAVESBegränsadlike productRedkenAcidic bonding concentrate XMAS Set hårvårdsset för återuppbyggnad av mycket skadat hår • Hårvårdsset775,80 krRekommenderat pris862,00 kr (-10%)1 st (775,80 kr / 1 pcs)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Leave-in balsamfrån 159,00 krRekommenderat pris174,00 kr (-9%)50 ml (3 180,00 kr/l)
FAVESlike productRedkenAll Soft Mega Curls • Balsam256,00 krRekommenderat pris344,00 kr (-26%)300 ml (853,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenStyling Pliable Paste Rewind • Hårpasta245,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-25%)150 ml (1 633,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Balsamfrån 274,00 krRekommenderat pris386,00 kr (-28%)300 ml (913,33 kr/l)
FAVESlike productRedkenAll Soft Mega Curls • Schampo223,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-25%)300 ml (743,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAll Soft Heavy Cream • Hårinpackning333,00 krRekommenderat pris491,00 kr (-32%)250 ml (1 332,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask • Hårinpackning375,00 krRekommenderat pris564,00 kr (-34%)250 ml (1 500,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productRedkenAll Soft All-In Mask • Hårinpackningfrån 225,00 krRekommenderat pris265,00 kr (-15%)100 ml (2 250,00 kr/l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Schampofrån 270,00 krRekommenderat pris381,00 kr (-28%)300 ml (900,00 kr/l)
FAVESlike productRedkenOne United • Leave-in balsamfrån 248,00 krRekommenderat pris346,00 kr (-28%)150 ml (1 653,33 kr/l)
FAVESlike productRedkenAll Soft Mega Curls Hydramelt Treatment • Hårlotion282,00 krRekommenderat pris403,00 kr (-30%)150 ml (1 880,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenExtreme Length • Schampo222,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-26%)300 ml (740,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Concentrate Hair Bandage Balm • Hårkräm428,00 krRekommenderat pris619,00 kr (-31%)75 ml (5 706,67 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenFrizz Dismiss Instant Deflate • Hårolja288,00 krRekommenderat pris386,00 kr (-25%)125 ml (2 304,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAll Soft Refill • Schampo310,75 krRekommenderat pris367,00 kr (-15%)500 ml (621,50 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAll Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in balsam272,00 krRekommenderat pris386,00 kr (-30%)150 ml (1 813,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Curls Hydrating Curl Cream • Stylingcreme299,00 krRekommenderat pris432,00 kr (-31%)250 ml (1 196,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenHair Cleansing Cream • Schampo224,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-25%)250 ml (896,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenBrews Work Hard Molding Paste • Hårpasta214,00 krRekommenderat pris281,00 kr (-24%)150 ml (1 426,67 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenExtreme Length • Balsam256,00 krRekommenderat pris344,00 kr (-26%)300 ml (853,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum • Hårserumfrån 222,00 krRekommenderat pris284,00 kr (-22%)45 ml (4 933,33 kr/l)
FAVESlike productRedkenVolume Injection • Schampo223,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-25%)300 ml (743,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Color Gloss • Balsamfrån 278,00 krRekommenderat pris386,00 kr (-28%)300 ml (926,67 kr/l)
FAVESlike productRedkenVolume Injection • Balsam240,00 krRekommenderat pris328,00 kr (-27%)300 ml (800,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAll Soft Argan-6 Oil • Hårolja295,00 krRekommenderat pris426,00 kr (-31%)100 ml (2 950,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAmino Mint Scalp Relief • Schampo225,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-25%)300 ml (750,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenExtreme • Schampofrån 224,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-25%)300 ml (746,67 kr/l)
FAVESBegränsadlike productRedkenAcidic Bonding Concentrate XL Duo Bundles • Hårvårdsset837,00 krRekommenderat pris1 161,00 kr (-28%)1 st (837,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productRedkenExtreme • Balsamfrån 245,00 krRekommenderat pris328,00 kr (-25%)300 ml (816,67 kr/l)
FAVESlike productRedkenStyling Max Sculpting Gel Hardwear • Hårgel250,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-24%)250 ml (1 000,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Concentrate Intensive Treatment • Före schamponering268,00 krRekommenderat pris377,00 kr (-28%)190 ml (1 410,53 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenFrizz Dismiss Rebel Tame • Leave-in balsam383,25 kr250 ml (1 533,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Curls Sculpting Curl Gel • Stylingcreme307,00 krRekommenderat pris432,00 kr (-28%)250 ml (1 228,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenExtreme Strength Builder Plus • Hårinpackning332,00 krRekommenderat pris491,00 kr (-32%)250 ml (1 328,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in balsam318,00 krRekommenderat pris464,00 kr (-31%)190 ml (1 673,68 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Color Gloss The Gift That Smoothes • Hårvårdsset799,00 krRekommenderat pris859,00 kr (-7%)1 st (799,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Curls Refreshing Curl Mist • Lockspray299,00 krRekommenderat pris432,00 kr (-31%)250 ml (1 196,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenStyling Quick Dry 18 • Hårspray239,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-27%)400 ml (597,50 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenStyling Anti-Frizz 20 • Hårspray242,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-26%)250 ml (968,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenStyling Root Lifter • Mousse241,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-26%)300 ml (803,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenStyling Control 28 • Hårspray246,00 krRekommenderat pris327,00 kr (-25%)400 ml (615,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Grow Full System • Balsam312,00 krRekommenderat pris386,00 kr (-19%)300 ml (1 040,00 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Bonding Concentrate Refill • Schampo405,25 krRekommenderat pris464,00 kr (-13%)500 ml (810,50 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAnti-Hair Loss Intensive Treatment • Hårbehandling524,00 krRekommenderat pris791,00 kr (-34%)60 ml (8 733,33 kr / 1 l)
FAVESlike productRedkenAcidic Grow Full System • Schampo311,00 krRekommenderat pris381,00 kr (-18%)300 ml (1 036,67 kr / 1 l)