FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss • Hårbehandling467,00 krRekommenderat pris703,00 kr (-34%)210 ml (2 223,81 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique Bain Divalent Refill • Schampo546,00 krRekommenderat pris652,00 kr (-16%)500 ml (1 092,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk • Leave-in balsamfrån 215,00 krRekommenderat pris235,00 kr (-9%)45 ml (4 777,78 kr/l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze Refill • Schampo408,76 krRekommenderat pris667,00 kr (-39%)500 ml (817,52 kr / 1 l)
FAVESNylike productKérastaseMini Iconics Trio Discovery Set • Hårvårdsset829,00 krRekommenderat pris932,00 kr (-11%)1 st (829,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Gelée Curl Contour • Hårlotion348,04 krRekommenderat pris501,00 kr (-31%)150 ml (2 320,27 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Masque Force Architecte • Hårinpackning432,96 krRekommenderat pris650,00 kr (-33%)200 ml (2 164,80 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Fondant Extentioniste • Balsam363,97 krRekommenderat pris539,00 kr (-32%)200 ml (1 819,85 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Frizz-Glaze Cream • Leave-in balsam420,00 krRekommenderat pris610,00 kr (-31%)240 ml (1 750,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Masque Cicaextreme • Hårinpackning467,00 krRekommenderat pris703,00 kr (-34%)200 ml (2 335,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma absolu Bain Chroma refill • Schampo433,39 krRekommenderat pris608,00 kr (-28%)500 ml (866,78 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Bain Force Architecte • Schampofrån 267,58 krRekommenderat pris366,00 kr (-27%)250 ml (1 070,32 kr/l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze • Schampofrån 160,75 krRekommenderat pris217,00 kr (-26%)80 ml (2 009,38 kr/l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Bain Densité • Schampofrån 305,00 krRekommenderat pris404,00 kr (-25%)250 ml (1 220,00 kr/l)
FAVESlike productKérastaseResistance Extentioniste • Schampofrån 284,02 krRekommenderat pris404,00 kr (-30%)250 ml (1 136,08 kr/l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Homme Bain De Masse Èpaississant • Schampo292,59 krRekommenderat pris404,00 kr (-28%)250 ml (1 170,36 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze • Hårinpackningfrån 205,96 krRekommenderat pris271,00 kr (-24%)75 ml (2 746,13 kr/l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Gentle • Schampo587,27 krRekommenderat pris725,00 kr (-19%)500 ml (1 174,54 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Cicaplasme • Leave-in balsam344,12 krRekommenderat pris501,00 kr (-31%)150 ml (2 294,13 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Bain Chroma Respect • Schampofrån 288,28 krRekommenderat pris404,00 kr (-28%)250 ml (1 153,12 kr/l)
FAVESlike productKérastaseResistance Thérapiste • Schampo318,00 krRekommenderat pris404,00 kr (-21%)250 ml (1 272,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Serum Chroma Protect • Hårserum341,39 krRekommenderat pris501,00 kr (-32%)150 ml (2 275,93 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremière Conditioner for damaged hair balsam • Balsam409,00 krRekommenderat pris614,00 kr (-33%)200 ml (2 045,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCurl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition • Hårinpackning490,35 krRekommenderat pris703,00 kr (-30%)200 ml (2 451,75 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDensifique Masque Densité • Hårinpackning467,00 krRekommenderat pris703,00 kr (-34%)200 ml (2 335,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSymbiose Fondant Apaisant Essentiel • Balsam363,07 krRekommenderat pris539,00 kr (-33%)200 ml (1 815,35 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productKérastaseGenesis Discovery Set • Hårvårdsset391,75 krRekommenderat pris577,00 kr (-32%)1 st (391,75 kr / 1 pcs)
FAVESBegränsadlike productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glossy Hair Set • Hårvårdsset396,68 krRekommenderat pris577,00 kr (-31%)1 st (396,68 kr / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseNutritive Lotion Thermique Sublimatrice • Leave-in balsam344,27 krRekommenderat pris501,00 kr (-31%)150 ml (2 295,13 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Nutri-Supplement Scalp Serum • Hårserum466,12 krRekommenderat pris701,00 kr (-34%)90 ml (5 179,11 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseElixir Ultime L'Huile Originale Travel size • Hårolja288,27 krRekommenderat pris404,00 kr (-28%)30 ml (9 609,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSymbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif • Hårserum467,53 krRekommenderat pris701,00 kr (-33%)90 ml (5 194,78 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu Blond Guard • Hårserum353,00 krRekommenderat pris501,00 kr (-30%)190 ml (1 857,89 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Bundle • Hårvårdsset959,00 krRekommenderat pris1 051,00 kr (-9%)2x1 st (959,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike productKérastaseCouture Styling Laque Noire • Hårspray424,74 krRekommenderat pris501,00 kr (-15%)300 ml (1 415,80 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productKérastaseSoleil Bain Après-Soleil Eau de Coco • Schampo262,71 krRekommenderat pris366,00 kr (-28%)250 ml (1 050,84 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Masque Chroma Filler • Hårinpackning467,81 krRekommenderat pris703,00 kr (-33%)200 ml (2 339,05 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseCouture Styling Mousse Bouffante • Mousse345,89 krRekommenderat pris501,00 kr (-31%)150 ml (2 305,93 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseBlond Absolu L’Huile Cicaextreme Refillable • Hårolja575,00 krRekommenderat pris856,00 kr (-33%)75 ml (7 666,67 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseResistance Bain Force Architecte Refill • Schampo453,99 krRekommenderat pris552,00 kr (-18%)500 ml (907,98 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremière Hair mask for damaged hair • Hårinpackningfrån 250,85 krRekommenderat pris346,00 kr (-28%)75 ml (3 344,67 kr/l)
FAVESlike productKérastaseNutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum • Hårserum461,05 krRekommenderat pris701,00 kr (-34%)50 ml (9 221,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastasePremière Shampoo for damaged hair • Schampofrån 186,79 krRekommenderat pris235,00 kr (-21%)80 ml (2 334,88 kr/l)
FAVESlike productKérastaseGenesis Homme • Balsamspray356,00 krRekommenderat pris501,00 kr (-28%)150 ml (2 373,33 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseSpecifique anti-håravfall Stimuliste • Hårserum685,00 krRekommenderat pris969,00 kr (-28%)125 ml (5 480,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseDiscipline Fluidealiste Maskeratine • Hårinpackning492,00 krRekommenderat pris703,00 kr (-30%)200 ml (2 460,00 kr / 1 l)
FAVESlike productKérastaseChroma Absolu Bain Riche Chroma Respect • Schampofrån 283,00 krRekommenderat pris404,00 kr (-30%)250 ml (1 132,00 kr/l)
FAVESlike productKérastaseGloss Absolu Le Parfum • Hårparfym336,77 krRekommenderat pris490,00 kr (-31%)30 ml (11 225,67 kr / 1 l)