FAVESNylike productCollistarMan Attivi Puri Eye Contour Hyaluronic Acid + Caffeine Anti-Age Lifting • Ögonkräm289,00 krRekommenderat pris507,30 kr (-43%)15 ml (19 266,67 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarGentle Make-Up Removing Oil • Smink remover230,00 krRekommenderat pris366,00 kr (-37%)150 ml (1 533,33 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productCollistarActive Protection Milk Spray SPF 30 • Solspray249,00 krRekommenderat pris421,00 kr (-41%)200 ml (1 245,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarNot mattande bas • Primer212,00 krRekommenderat pris344,00 kr (-38%)30 ml (7 066,67 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarCleansing Cream to Mousse • Rengöringsskum203,00 krRekommenderat pris333,00 kr (-39%)125 ml (1 624,00 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productCollistarSupermoisturizing Regenerating After Sun Cream • After sun-kräm275,00 krRekommenderat pris421,00 kr (-35%)200 ml (1 375,00 kr / 1 l)
FAVESNylike productCollistarMan Anti-Age Mattifying Cream-Gel • Ansiktskräm360,00 krRekommenderat pris700,55 kr (-49%)50 ml (7 200,00 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productCollistarInfinito Mascara • Ögonsminkset404,00 krRekommenderat pris475,00 kr (-15%)1 st (404,00 kr / 1 pcs)
FAVESlike product+1 merCollistarInfinito Eye Marker • Eyelinerfrån 195,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-35%)1 ml (1 950,00 kr/ml)
FAVESBegränsadlike productCollistarSun Ultra Soothing After Sun Repair Treatment • After sun-kräm249,00 krRekommenderat pris433,00 kr (-42%)250 ml (996,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarInfinito Refill • Mascarafrån 197,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-34%)8 ml (246,25 kr/ml)
FAVESlike productCollistarIdroattiva+ Intensiv pflegender Balsam • Ansiktsbalsam273,00 krRekommenderat pris466,00 kr (-41%)50 ml (5 460,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Eye Liner • Eyelinerfrån 200,00 krRekommenderat pris322,00 kr (-38%)2.5 ml (800,00 kr/ml)
FAVESlike productCollistarImpeccabile Mascara Base Length Boost • Mascara primer229,00 krRekommenderat pris333,00 kr (-31%)12.5 ml (18 320,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Body Fragrance • Eau de Toilette340,00 krRekommenderat pris555,00 kr (-39%)100 ml (3 400,00 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productCollistarSun Stick SPF 50 • Solkräm190,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-36%)9 g (211,11 kr / 10 g)
FAVESlike productCollistarBenessere Fico e Glicine Body and Hair Perfume Mist • Hårparfym203,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-35%)100 ml (2 030,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarProfessionale Transparent fixerande ögonbrynsgel • Ögonbrynsgel184,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-34%)6 ml (306,67 kr / 10 ml)
FAVESBegränsadlike productCollistarAfter-Sun Shower-Shampoo Moisturizing Restorative • After sun gel221,00 krRekommenderat pris344,00 kr (-36%)400 ml (552,50 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarTwist Velvet Contour • Contour stickfrån 204,00 krRekommenderat pris355,00 kr (-43%)5 g (408,00 kr/g)
FAVESlike productCollistarFutura revitaliserande och lystergivande ansiktskräm • Ansiktskräm533,00 krRekommenderat pris887,00 kr (-40%)50 ml (10 660,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Anti-Pollution BB Cream • BB Creamfrån 421,00 kr50 ml (8 420,00 kr/l)
FAVESlike productCollistarNot Lip Crush • Läppglans190,00 krRekommenderat pris288,00 kr (-34%)5 ml (380,00 kr / 10 ml)
FAVESlike productCollistarFace Care Make-Up Removing Cleansing Balm • Rengörande balm333,00 kr100 ml (3 330,00 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productCollistarGlobal Anti Age Protection Tanning Face Cream Spf 30 • Solkräm274,00 krRekommenderat pris399,00 kr (-31%)50 ml (5 480,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Kollagen Serum • Hårserum190,00 krRekommenderat pris333,00 kr (-43%)100 ml (1 900,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarNOT Granita Scrub • Läppskrubb176,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-41%)12 ml (14 666,67 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productCollistarActive Protection Milk Spray SPF 50 • Solspray270,00 krRekommenderat pris421,00 kr (-36%)200 ml (1 350,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarNOT Butter Mask • Läppmask175,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-41%)10 ml (17 500,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarGocce Magiche Progressive Self-Tanning Spray • Brun utan sol-spray289,00 krRekommenderat pris477,00 kr (-39%)150 ml (1 926,67 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Phyto-Keratin Öl • Hårolja214,00 krRekommenderat pris333,00 kr (-36%)100 ml (2 140,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Fig And Wisteria Body Liquid-Butter • Body butter254,00 krRekommenderat pris410,00 kr (-38%)200 ml (1 270,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli e Elicriso Body and Hair Perfume Mist • Hårparfym196,00 krRekommenderat pris311,00 kr (-37%)100 ml (1 960,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarEyes Professional • Ögonbrynspenna108,00 krRekommenderat pris216,00 kr (-50%)1.2 g (900,00 kr / 10 g)
FAVESlike productCollistarNot Förvandlingsgel • Krämrouge196,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-34%)7 ml (280,00 kr / 10 ml)
FAVESlike product+5 mer+2 merCollistarTwist Balmy Gloss • Läppglansfrån 185,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-38%)3 g (616,67 kr/g)
FAVESlike productCollistarFutura revitaliserande och regenererande ansiktskräm • Ansiktskräm508,00 krRekommenderat pris887,00 kr (-43%)50 ml (10 160,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Soft Body Cream • Body cream249,00 krRekommenderat pris410,00 kr (-39%)200 ml (1 245,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Matte Moisturizing Sorbet • Ansiktskräm283,00 krRekommenderat pris466,00 kr (-39%)50 ml (5 660,00 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productCollistarCorrective Protection Cream Sun Stick SPF 50+ • Solkräm212,00 krRekommenderat pris299,00 kr (-28%)9 ml (235,56 kr / 10 ml)
FAVESlike productCollistarLift hd+ Sculpt lyftande ögonkräm mot mörka ringar • Ögonkräm356,00 krRekommenderat pris632,00 kr (-44%)15 ml (23 733,33 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Fig And Wisteria Shower Milk-Cream • Duschkräm189,00 krRekommenderat pris277,00 kr (-32%)250 ml (756,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarFace Care Attivi Puri Retinol + Panthenol Drops • Serum355,00 krRekommenderat pris543,00 kr (-35%)30 ml (11 833,33 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarIDROATTIVA+ Fresh Moisturizing Water Cream Gel • Ansiktskräm273,00 krRekommenderat pris466,00 kr (-41%)50 ml (5 460,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarBenessere Fig And Wisteria Body Fragrance • Eau de Toilette321,00 krRekommenderat pris555,00 kr (-42%)100 ml (3 210,00 kr / 1 l)
FAVESBegränsadlike productCollistarMoisturizing Restructuring After Sun Balm • After sun-kräm260,00 krRekommenderat pris466,00 kr (-44%)400 ml (650,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarAttivi Puri Kollagen Balsam • Balsam205,00 krRekommenderat pris316,00 kr (-35%)200 ml (1 025,00 kr / 1 l)
FAVESlike productCollistarInfinito • Mascarafrån 231,00 krRekommenderat pris355,00 kr (-35%)8 ml (288,75 kr/ml)